На сьогоднішній день на хлібоприймальні підприємства області вже надійшло 57,6 тис. тонн зерна продовольчої пшениці
![На сьогоднішній день на хлібоприймальні підприємства області вже надійшло 57,6 тис. тонн зерна продовольчої пшениці На сьогоднішній день на хлібоприймальні підприємства області вже надійшло 57,6 тис. тонн зерна продовольчої пшениці](/content/documents/499/49891/thumb-newsSpisok-190x120-9d2c.jpg)
На сьогоднішній день на хлібоприймальні підприємства області надійшло 57,6 тис. тонн зерна продовольчої пшениці урожаю поточного року, що складає 63% від загальної кількості зерна, з якої - 17,4 тис. тонн 2-го класу, 21,8 тис. тонн 3-го класу, 9,0 тис. тонн 4-го класу та 9,3 тис. тонн 5-го класу.
Для прийому та зберігання зерна в області працює 56 сертифікованих зернових складів з загальною потужністю зберігання 2 079,8 тис. тонн, в тому числі елеваторні ємності – 1 006,1 тис. тонн та 1 073,7 тис. тонн складських ємностей. Всі підприємства сертифіковані.