ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Всі заяви про позбавлення Харкова нагород Ради Європи припиняться практично відразу після виборів. Юрій Сапронов

21 липня 2010 | 17:42

Заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання про те, що лідери деяких громадських організацій постійно клопочуть про позбавлення Харкова Призу Європи, заявив: «Я не можу змусити людей «бачити» і «чути» замість «слухати» і «дивитися». Всі ці громадські організації пов'язані з колишнім губернатором Харківської області Арсеном Аваковим. Він повинен зрозуміти головне - програвати - це мистецтво. Інакше його чекає кар'єра політичного лузера. Колишньому губернаторові доведеться цьому навчитися, якщо він на це здатний».

Юрій Сапронов також відзначив, що всі ці виступи і заяви пов'язані з виборами до місцевих рад, які заплановані на 31 жовтня: «Ось побачите, що вже 31 листопада 80% всіх персоналій, які десь намагаються миготіти і говорити про позбавлення Харкова нагород, не будуть про це говорити, тому що втратять інтерес».

За словами Юрія Сапронова, на жаль, такі розмови впливають на імідж Харкова і області, і «це змушує відмиватися від того, чого немає, і говорити про те, що перевернуто з ніг на голову».

Юрій Сапронов також підкреслив, що під час поїздок по області він і його колеги дізнаються про величезну кількість прикладів кричущої безвідповідальності і в багатьох випадках крадіжок, які допускалися при попередній владі. «Ми обов'язково представимо всі це на суд мешканців області. Ми покажемо, що і як робилося в області, і про що чомусь не писалося і не говорилося», - зазначив він.

Теги: сапронов вибори райнин аваков аудит тэц-5 отопительный сезон

Версія для друку Поділиться:


Вверх