ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Процес оформлення субсидій згідно з новим порядком можливо буде розпочати лише після затвердження нових тарифів

19 липня 2010 | 17:45

Оформлення субсидій відповідно до нового порядку можливо буде розпочати лише після затвердження нових тарифів на послуги теплопостачання та гарячого водопостачання, оскільки без них неможливо розрахувати, яку частку в доходах сімей, які раніше не отримували субсидії, займає оплата послуг ЖКГ. Самі ж тарифи у зв'язку з тривалістю процедури їх узгодження і затвердження можуть бути встановлені орієнтовно до початку опалювального сезону. Про це в ході селекторної наради з питання соціального захисту населення при оптимізації тарифів на житлово-комунальні послуги та природний газ заявив перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв.

За його словами, враховуючи, що нові тарифи будуть затверджені приблизно до початку опалювального сезону, підприємства ТКЕ повинні прорахувати і визначити суму збитків, які виникнуть з 1 серпня через різницю в тарифах.

Володимир Бабаєв також підкреслив, що в зв'язку отриманням НАК «Нафтогаз України» 3,4 млрд. грн. з держбюджету на компенсацію різниці в тарифах, яка виникла раніше, підприємствам області, які мають договірні зобов'язання з НАК «Нафтогаз України» про погашення заборгованості, необхідно активізувати роботу з отримання компенсації збитків, що виникли через різницю в тарифах.

Теги: порошенко субсидії тарифи президент

Версія для друку Поділиться:


Вверх