ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

З 17 серпня в області розпочне роботу пересувна постійно діюча виставка-ярмарок продукції харківських книжкових видавництв

15 липня 2010 | 16:10

За ініціативи управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації з 17 серпня в області розпочне роботу пересувна постійно діюча виставка-ярмарок продукції харківських книжкових видавництв. На ярмарку жителі області зможуть придбати літературу за цінами виробників, а навчальна література буде продаватися на 20% дешевше. Стартує ярмарок у Чугуївському районі. Про це сьогодні в ході круглого столу для книговидавців і книгорозповсюджувачів повідомила начальник управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич.

У кожному районі області ярмарок працюватиме протягом тижня, при цьому він буде працювати не тільки в районному центрі, але і в декількох великих населених пунктах районів. За словами Вікторії Маренич, виставка-ярмарок буде супроводжуватися творчими зустрічами з авторами, виставками новинок видавництв та ін. Вона також зазначила, що всі фінансові витрати з проведення ярмарку взяли на себе книговидавці.

Теги: книговидавці ярмарок маренич возложение цветов тарас шевченко игорь райнин

Версія для друку Поділиться:


Вверх