ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Найкраща допомога з боку влади - завантаження державними замовленнями всіх, хто може приносити користь країні. Михайло Добкін

14 липня 2010 | 16:26

Як зазначив сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, керівництво Національного технічного університету «ХПІ» досить активно і змогло налагодити ділові стосунки з багатьма підприємства Харківської області, України та світу, тому допомагати їм у налагодженні кооперації не потрібно. «Вони самі, не чекаючи допомоги, налагодили мережу кооперації всередині нашого регіону. Сьогодні цей вищий навчальний заклад високо котирується не тільки тому, що готує висококласних фахівців, а й тому, що має одну з найпотужніших наукових баз в Україні. Допомагати налагоджувати кооперацію потрібно тим, хто її втратив. А тим, хто її зберіг і розвинув, краще не заважати», - підкреслив Михайло Добкін.

Він також зазначив, що найкраща допомога з боку влади - це завантаження державними замовленнями всіх, хто, виконуючи свою роботу, може приносити користь країні. «У нас є низка проблем, які необхідно фінансувати з державного бюджету: утилізація шкідливих речовин, розробка новітніх зразків для армії тощо. Якщо ці проекти будуть профінансовані, то це буде найголовніша допомога, тому що сюди надійдуть фінанси на подальші розробки та розвиток», - підкреслив голова ХОДА.

Теги: хпі добкін игорь райнин

Версія для друку Поділиться:


Вверх