ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ми крок за кроком виконуємо взяті на себе зобов'язання з підготовки Харківського регіону до проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Михайло Добкін

13 липня 2010 | 17:35

Сьогодні в малому залі Будинку Рад  відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в м. Харкові фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Як було відзначено в ході наради, міжнародними експертами УЄФА та її президентом Мішелем Платіні була відзначена позитивна динаміка підготовки Харківського регіону до проведення матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. «Незважаючи на тимчасові труднощі і проблеми, ми з Вами крок за кроком виконуємо взяті на себе зобов'язання з підготовки Харкова і області до проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу», - підкреслив Михайло Добкін.  

Спільна робота обласної державної адміністрації та Харківської міської ради, згідно вимог та рекомендацій наданих виконавчим комітетом союзу Європейських футбольних асоціацій, спрямована на подальший розвиток інфраструктури регіону, насамперед, пов'язана з реконструкцією і будівництвом спортивних об'єктів, розвитком транспортної інфраструктури, забезпеченням високого рівня послуг з розміщення учасників і гостей та створення безпечних умов їх перебування під час проведення матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. 

Теги: euro 2012 бюджет добкін земля прокуратура коррупция данильченко

Версія для друку Поділиться:


Вверх