ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Головне управління промисловості, транспорту і зв'язку ХОДА пропонує переглянути порядок виділення субвенції автоперевізникам

09 липня 2010 | 17:12

«Проведений аналіз відповідності обсягу нарахованої субвенції з обсягом виконуваних в районах області пасажироперевезень показав несправедливе, по відношенню до перевізників, виділення коштів зазначеної субвенції», - підкреслив заступник начальника Головного управління промисловості, транспорту і зв'язку облдержадміністрації Сергій Дульфан. 

В даний час Головним управлінням праці та соціального захисту населення ХОДА нараховується субвенція пропорційна чисельності жителів у конкретному районі Харківської області. У різних районах області абсолютно не прив'язуючись до чисельності, а виходячи з існуючих пасажиропотоків діє маршрутна мережа та паспорти маршрутів.

Як повідомив в ході наради з головами райдержадміністрацій Сергій Дульфан, щоб вирішити дане питання, Головним управлінням промисловості, транспорту і зв'язку було підготовлено пропозиції для управління соціального захисту за новою методикою розподілу коштів державного бюджету.
 

Теги: порошенко нарада субвенції харків дульфан припинення вогню мінські домовленості візит

Версія для друку Поділиться:


Вверх