Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

До кінця вересня співробітникам ХЕМЗу буде виплачена заборгованість по заробітній платі

07 липня 2010 | 18:33

Найближчим часом буде визначено шлях, яким Харківський електромеханічний завод буде виведений з кризи. Заробітну плату співробітники отримають до кінця вересня. Про це голова ХОДА Михайло Добкін повідомив 7 липня в ході зустрічі з професорсько-викладацьким складом Харківського національного університету внутрішніх справ.

«Обговоривши всі складнощі, вислухавши всі сторони, крім трудового колективу (я ще не встиг з ним зустрітися), вивчивши реальну історію останніх років цього підприємства, ми прийшли до висновку, що є сьогодні реальна можливість виконати вимогу трудового колективу і виплатити заборгованість по заробітній платі до кінця вересня.Також дане підприємство буде забезпечене замовленнями, але при цьому необхідно провести реструктуризацію, тому що в тому вигляді, в якому підприємство існує, складно буде досягти серйозних результатів», - підкреслив Михайло Добкін.

Він повідомив, що були проведені зустрічі з усіма зацікавленими сторонами, включаючи можливого інвестора, і вирішення основних проблем підприємства буде визначено найближчим часом.


 


Теги: добкін бюджет хемз селектор ігор балута

Поділиться:Схожі новини