ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

До кінця вересня співробітникам ХЕМЗу буде виплачена заборгованість по заробітній платі

07 липня 2010 | 18:33

Найближчим часом буде визначено шлях, яким Харківський електромеханічний завод буде виведений з кризи. Заробітну плату співробітники отримають до кінця вересня. Про це голова ХОДА Михайло Добкін повідомив 7 липня в ході зустрічі з професорсько-викладацьким складом Харківського національного університету внутрішніх справ.

«Обговоривши всі складнощі, вислухавши всі сторони, крім трудового колективу (я ще не встиг з ним зустрітися), вивчивши реальну історію останніх років цього підприємства, ми прийшли до висновку, що є сьогодні реальна можливість виконати вимогу трудового колективу і виплатити заборгованість по заробітній платі до кінця вересня.Також дане підприємство буде забезпечене замовленнями, але при цьому необхідно провести реструктуризацію, тому що в тому вигляді, в якому підприємство існує, складно буде досягти серйозних результатів», - підкреслив Михайло Добкін.

Він повідомив, що були проведені зустрічі з усіма зацікавленими сторонами, включаючи можливого інвестора, і вирішення основних проблем підприємства буде визначено найближчим часом.


 

Теги: добкін бюджет хемз селектор ігор балута

Версія для друку Поділиться:


Вверх