ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Великий Слобожанський ярмарок цього року відбудеться в Красноградському районі

05 липня 2010 | 19:47

У цьому році Слобожанський ярмарок відбудеться 19 вересня в День визволення Красноградського району від німецько - фашистських загарбників та в День Харківської області, що буде святкуватися в цьому році вперше.   

«Було ухвалено рішення і керівництво обласної ради мене підтримало в тому, щоб проводити Слобожанський ярмарок щороку в різних районах нашої області. Це робиться для того, щоб зібрати на Слобожанському ярмарку всі прилеглі райони.

Вся справа в тому, що на ярмарок відправлялися товаровиробники зі всієї Харківської області, що було досить накладно для виробників з віддалених від Харкова районів. Харків'яни купували продукцію за завищеними цінами.Так ламався весь сенс проведення ярмарку. Але тепер товаровиробники будуть мати можливість більш тісної співпраці один з одним», - підкреслив у голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін в ефірі програми «Зворотній зв'язок» на Харківському обласному радіо.
 

Теги: добкін слобожанський ярмарок дослідження радіо установка вчені сша україна геттемюллер хфті ядерна медицина нейтрони

Версія для друку Поділиться:


Вверх