ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківській області необхідно мати 88,8 тис. тонн репродукційного насіння для осіннього посіву озимих зернових культур 2010 року. Віталій Алексейчук

05 липня 2010 | 13:50

Як повідомив сьогодні в ході прес-конференції заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Віталій Алексейчук, для виконання прогнозованих площ посіву озимих культур восени поточного року, сільськогосподарським підприємствам Харківської області необхідно мати 88,8 тис. тонн репродукційного насіння.  

«В цьому році прогнозується мати власного насіння 74,6 тис. тонн, що складає 84% до потреби. З цієї кількості Харківська область вже має 9,8 тис. тонн залишків минулого року. З нового урожаю передбачається отримати ще 64,8 тис. тонн», - повідомив Віталій Алексейчук.

В районах, які найбільш постраждали цього року від несприятливих кліматичних умов, відзначається низький відсоток забезпеченості насінням озимих культур.
Нововодолазький район забезпечений насінням на 20%, Коломацькиий р-н на 22%, Чугуївський р-н на 33%, Дергачівський р-н на 41% та Валківський р-н на 47%.

Планується, що недостатня кількість насіння буде закуплена в насінницьких господарствах області та в «Держрезервнасінфонді» України.
 

Теги: насіння алексейчук нарада boeing 777 балута

Версія для друку Поділиться:


Вверх