Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Міністр ЖКГ задоволений ходом підготовки Харківської області до зими

Міністр ЖКГ задоволений ходом підготовки Харківської області до зими

Підготовка Харківської області до початку наступного опалювального сезону йде за планом і не вибивається з графіка, - стверджує заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Валентин Дулуб. За його словами, роботою регіону в цьому напрямку задоволений і Міністр ЖКГ Юрій Хіврич.

Про це Валентин Дулуб повідомив на брифінгу за підсумками наради з головами райдержадміністрацій. Він відзначив, що в ході наради з Міністром, яка пройшла 2 липня, Юрій Хіврич виявив задоволення роботою Харківської області.

«В ході наради розглядалося питання підготовки до зими. Харківська область була названа однією з найблагополучніших - у нас все йде за графіком, нарікань немає, крім хіба що необхідності підтягти рівень розрахунків за газ. Все інше у нас на сьогоднішній день йде нормально, і Міністерство нами задоволено», - зазначив Валентин Дулуб.

Що стосується рівня розрахунків Харківської області за газ, то, за словами заступника керівника області, значне просування в цьому плані також було відзначено Юрієм Хівричем.

«У цьому питанні Харківську область відзначили як одну з успішних, оскільки регіон справляється з тим завданням, яке поставив Клюєв. Звичайно, 80% ми не дали, але ми зробили серйозні зрушення в порівнянні з березнем, наприклад», - підкреслив Валентин Дулуб.