ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Конкурс «Харківські ініціативи» визначить кращі інноваційні проекти

01 липня 2010 | 11:06

Продовжується збір заявок для участі у Міжнародному конкурсі інноваційних проектів «Харківські ініціативи», який проводиться за рішенням голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна.

Конкурс спрямований на розвиток творчої і ділової активності новаторів, вчених і бізнесменів; комерціалізацію інтелектуальної власності, створюваної у вищих навчальних закладах, наукових інститутах, конструкторських бюро і на промислових підприємствах Харківської області; на виявлення перспективних інноваційних проектів і підготовку ефективних бізнес-планів для залучення інвестицій у Харківську область.
Тематика конкурсу охоплює усі галузі, усі сфери економічної діяльності: від машинобудування та енергетики, до охорони здоров'я, культури і туризму. Крім того, в окремій номінації «Кращий інноваційний проект регіонального економічного розвитку» будуть розглянуті проекти, здатні позитивно вплинути на розвиток економіки Харківської області в цілому.
Подача заявок на конкурс здійснюється шляхом відправки на адресу Оргкомітету короткої форми опису проекту (форма на www.led.org.ua). Експертна рада, до якої входять провідні фахівці регіону, проведе оцінку представлених проектів і відбере кращі для подальшої підготовки бізнес-планів, які візьмуть участь у фіналі конкурсу.
Підведення підсумків конкурсу, вручення нагород та презентації проектів-переможців буде проведено на Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» 17 вересня 2010 р.
За додатковою інформацією та консультаціями з підготовки проектів звертайтеся в комунальне підприємство «Індустріальний парк «Рогань» за тел.: (057) 702-11-33, 702-13-66, (050) 501-36-66 та E-mail: Dudka.Alex@gmail.com  

Теги: конкурс

Версія для друку Поділиться:


Вверх