Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Якщо найближчим часом буде скасовано мораторій на продаж землі, то інвестори, охочі займатися сільським господарством в Харківській області, будуть ставати в чергу. Юрій Сапронов

30 червня 2010 | 19:01

У Харківській області інвестиційно привабливі для іноземного бізнесу майже всі галузі економіки. Але найпривабливіша з них - це сільське господарство, - вважає заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Юрій Сапронов.

Про це він повідомив представникам німецького інституту Франгофера з інновацій у Східній та Центральній Європі, зустріч з якими відбулася 30 червня.

«На мій погляд, найбільш привабливими перспективами для інвестора в Харківській області має сільськогосподарський бізнес. Я думаю, що якщо найближчим часом буде скасовано мораторій на продаж землі, то інвестори, охочі займатися сільським господарством в Харківському регіоні, будуть ставати в чергу. Адже всі знають, що земля в Україні та Харківській області дуже хороша», - підкреслив він під час бесіди з професором інституту Франгофера Торстеном Поссельтом і керівником відділу інституту Анжелою Лис.

Крім цього, як зазначив Юрій Сапронов, Харківщина особливо приваблива для інвесторів величезним людським потенціалом, розвиненою галуззю авіа-та машинобудування, а також легкою промисловістю.

 


Теги: інститут франгофера сапронов консул польши встреча балута

Поділиться:Схожі новини