ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Основні етапи реалізації Програми економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава»

30 червня 2010 | 18:44

«Для реалізації Програми економічних реформ були визначені конкретні етапи реформ. Перший етап, який має бути реалізованим до кінця 2010 року, передбачає прийняття законопроектів, які є базовими для проведення реформ. Ви знаєте, що у парламент вже внесені Податковий та Бюджетний кодекси, на черзі – законопроекти по дерегуляції бізнесу щодо принципів ринкового нагляду, безпечності продукції, сертифікації, стандартизації продукції, суттєвого скорочення видів ліцензування, запровадженню дієвого державно – приватного партнерства», - повідомив під час засідання робочої підгрупи з питань розвитку сільського господарства та земельних відносин по обговоренню Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук. 

Крім того, на цьому етапі буде створено Фонд майбутніх поколінь, що упередить трату коштів, отриманих від приватизації та у якості знижки на імпортований природний газ.

«Другим етапом, який є розрахованим до кінця 2012 року передбачається формування базових засад для запровадження другого рівня пенсійної системи, перехід до принципу адресності для всіх видів соціальної підтримки, створення єдиного соціального агентства. Останнім, третім етапом реалізації економічних реформ передбачається завершення процесу приватизації як широкомасштабного проекту трансформації державної власності. Буде розпочато запровадження обов’язкового медичного соціального страхування. Буде продовжено укріплення місцевих громад – проведено модернізацію інфраструктури сільської місцевості, запроваджено податок на майно. Одним з головних критеріїв успішності цього етапу є завершення заходів для членства України в Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР)», - підкреслив заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук.
 

Теги: алексейчук komitet проекти економічні реформи аджунер балута маліж еббр

Версія для друку Поділиться:


Вверх