Розпочалася робоча поїздка Михайла Добкіна у Лозівський район
![Розпочалася робоча поїздка Михайла Добкіна у Лозівський район Розпочалася робоча поїздка Михайла Добкіна у Лозівський район](/content/documents/496/49548/thumb-newsSpisok-190x120-4987.png)
Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін відвідає з робочою поїздкою Лозівський район. Михайло Добкін відвідає Краснопавлівський багатопрофільний ліцей, ознайомиться з роботою ДП «Лозівський кінний завод-124» та заказника із збереження деяких тварин і птиці, розташований на території кінного заводу. Також голова ХОДА проведе особистий прийом громадян та нараду з керівництвом структурних підрозділ райдержадміністрації та м. Лозова.