ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Керівники КП «ДРІТ» не будуть звільнені від відповідальності, навіть якщо підприємство перестане існувати. Михайло Добкін

29 червня 2010 | 13:01

Деякі підприємства Харківської області, як і раніше відстають від планів по розрахункам за енергоносії. У числі відстаючих - проблемне комунальне підприємство «ДРІТ».

Як повідомив в ході засідання колегії Харківської обласної державної адміністрації голова ХОДА Михайло Добкін, на даний момент рівень розрахунків КП «ДРІТ» за спожиті енергоносії складає всього 55%, борг досяг 23 мільйонів гривень. При цьому споживачі послуг підприємства звітують про нормальний рівень виплат.

«Керівники КП «ДРІТ» не будуть звільнені від відповідальності, навіть якщо підприємство перестане існувати», - підкреслив Михайло Добкін під час обговорення питання про підсумки минулого опалювального сезону та підготовки до майбутнього.

За словами керівника області, є над чим попрацювати і керівникам інших підприємств. Так, КП «Харківські теплові мережі» розрахувалося за спожитий газ на 72%, а теплові мережі Харківського району сплатили лише 62% коштів за отримані енергоносії.

 

Теги: добкін дріт колегія

Версія для друку Поділиться:


Вверх