Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

УКР
Звичайна версія
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

До 15 липня в Харківській області будуть переглянуті всі схеми закупівлі продовольства для соціальних об'єктів

29 червня 2010 | 11:54

Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін дав доручення своєму заступнику Вадиму Ландсману розглянути всі схеми, за якими на даний момент проходять закупівлі продовольства для шкіл та інших соціальних об'єктів. На думку Михайла Добкіна, у ході перевірки можуть бути виявлені значні порушення.

Відповідне розпорядження він озвучив 29 червня в ході засідання колегії Харківської обласної адміністрації.

  «Керівники районних адміністрацій у серпні повинні бути готові відзвітувати про дії, які були здійснені, щоб школярі всіх районів області харчувалися якісною продукцією, закупленою за нормальною ціною», - сказав голова області. 

Як він наголосив в ході обговорення питання, якщо під час перевірки закупівельних схем будуть виявлені порушення, матеріали будуть передані на розгляд антикорупційного комітету.

Також Михайло Добкін підкреслив, що такі продукти, як м'ясо та молоко, варто закуповувати безпосередньо у виробників, тоді як зараз в основному в цій справі беруть участь оптові перекупники.

«У нас є хороші стабільні підприємства, які виробляють якісну, сертифіковану продукцію. Якщо керівники районних адміністрацій допоможуть безпосередньо виробникам продукції налагодити контакт із тими, хто займається закупівлями, ми вирівняємо серйозний дисбаланс у закупівлі по області», - сказав він.

На даний момент закупівельні ціни в різних районах області різняться між собою в 2 - 3 рази.
 


Теги: зкупівля колегія добкін особисті речі вантаж катастрофа експерти боїнг голандія восс

Поділиться: