ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Нинішній керівник заводу імені Малишева не здатний адекватно реагувати на сучасну кон'юнктуру. Михайло Добкін

25 червня 2010 | 15:47

Найближчим часом зміниться керівництво на заводі імені Малишева. Кандидатура майбутнього директора вже визначена, і в області чекають тільки узгодження з Міністерства промислової політики.

Про це в ході брифінгу за підсумками наради з питання стабілізації фінансово-економічного стану ДП «Харківський приладобудівний завод імені Т.Г.Шевченка» повідомив голова ХОДА Михайло Добкін.

«Нинішній керівник заводу імені Малишева не здатний адекватно реагувати на сучасну кон'юнктуру. Там потрібна людина, яка в тісній зв'язці з двома конструкторськими бюро - КБ імені Морозова та КБ двигунобудування освоїть випуск нової продукції для підприємства - БТР-4. Дана продукція взагалі ніколи не вироблялась на нашому підприємстві », - відзначив голова області.

У той же час майбутньому керівникові заводу належить освоїти близько 300 мільйонів гривень оборонного замовлення на танки «Оплот», якими збираються озброїти українську армію.

«Це серйозна заявка для того, щоб, з одного боку, вивести наше підприємство зі складної економічної ситуації, а з іншого боку - забезпечити нашу армію сучасною військовою технікою, що дозволить у майбутньому її продавати за межі нашої держави. Сьогодні просуваючи наші конкурентоспроможні сучасні танки на іноземні ринки, ми чуємо найголовніший закид: чому наша армія не бере на озброєння свою військову техніку? Відповіді на це питання немає», - підкреслив Михайло Добкін.

Прізвище майбутнього керівника заводу імені Малишева поки не називається, оскільки в профільному міністерстві рішення ще не прийнято.

 

Теги: завод імені малишева добкін итрз изюмский тепловозоремонтній завод южд ремонт двигателей

Версія для друку Поділиться:


Вверх