ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Гроші на капітальний ремонт будуть надходити, якщо мешканці візьмуть свій будинок на обслуговування. Юрій Хіврич

25 червня 2010 | 08:55

Харківська область, як і решта регіонів нашої країни, отримає в цьому році фінансування на реалізацію державної програми «Питна вода України» і на реформування ЖКГ. Про це по завершенню роботи виїзної колегії Міністерства з питань ЖКГ сказав Міністр з питань ЖКГ Юрій Хіврич. Всього по Україні для цих цілей у бюджеті закладено 1,1 млрд грн. При цьому, у програмі реформування ЖКГ основна підтримка буде надана об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків. Крім суми в 110 млн грн, виділеної безпосередньо на підтримку людей, які самі утримують свої житлові приміщення (для ремонту будівель, покрівлі, внутрішньобудинкових мереж), з кожної цільової програми - таких як встановлення теплових лічильників або ремонт ліфтів - кошти в першу чергу будуть виділятися також ОСББ.

«Наше завдання показати, що гроші на капітальний ремонт будуть надходити, якщо мешканці візьмуть свій будинок на обслуговування. Не візьмуть мешканці на обслуговування будинок - грошей на ремонт не буде», - підкреслив Юрій Хіврич.

Також у Харківській області буде профінансований пілотний проект реконструкції тепло- і водопостачання в Лозовій, і буде вестися робота Міністерства з облдержадміністрацією з підготовки документів для залучення міжнародних інвестицій у впровадження енергозберігаючих технологій.
 

Теги: підтримка осбб фінансування програм гранатометні групи оборона добровольці балута

Версія для друку Поділиться:


Вверх