ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін привітав медичних працівників напередодні їх професійного свята

18 червня 2010 | 17:17

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін привітав медичних працівників напередодні їх професійного свята

Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, в.о. міського голови Геннадій Кернес і голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяли участь в урочистостях, присвячених Дню медичного працівника.  

В урочистій промові голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін звернувся до медичних працівників:

«В недалекому майбутньому ми побудуємо прозору, зрозумілу для всіх систему забезпечення медикаментами, медичним обладнанням усіх районів та міст нашої області. Кадрова політика буде така, як була в місті, - не по знайомству та родинними зв'язками, а за професіоналізмом.

Я хочу побажати Вам напередодні Вашого професійного свята здоров'я, творчих успіхів, професійного зростання. Щоб ми з Вами відчували себе однією величезною командою однодумців».

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, відданість справі та з нагоди професійного свята кращих медичних працівників області Михайло Добкін нагородив відзнаками, почесними грамотами та Подякою голови Харківської ОДА.


 

Теги: день медичного працівника добкін

Версія для друку Поділиться:


Вверх