ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Без розвитку та вдосконалення аграрного сектору економіки неможлива модернізація нашої країни. Віктор Янукович

15 червня 2010 | 15:33

Вітаючи учасників та гостей XXII Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2010», Президент України Віктор Янукович наголосив, що cьогодні наша країна рухається шляхом модернізації, і досягти поставлених цілей без розвитку та вдосконалення аграрного сектору економіки неможливо. Глава держави відзначив, що на сьогодні у сфері АПК існує низка серйозних проблем, які вимагають свого розв’язання. Зокрема йдеться про ситуацію у тваринництві. «Основа сільського господарства – це, перш за все, готова продукція, якою ми з вами повинні торгувати як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках», – підкреслив Президент.  

Сьогодні, зазначив Віктор Янукович, слід чесно визнати існування у галузі серйозних проблем, які не знаходять відображення в урядових програмах, або яким приділено недостатню увагу.

«Дії влади у цьому напрямку треба посилювати», – сказав він, наголосивши, що у вирішенні даного питання, безумовно, є відповідальність чинної влади.

«Сьогоднішня виставка є яскравим взірцем працьовитості українського народу, його постійного прагнення до вдосконалення», – сказав Віктор Янукович, відзначивши, що Україна сьогодні має шанс використати підвищення світового попиту на продовольство та відновити свою славу як житниці Європи.

Теги: агро-2010 янукович шеремета філармонія

Версія для друку Поділиться:


Вверх