До Харкова прибув Блаженнійший Володимир
![До Харкова прибув Блаженнійший Володимир До Харкова прибув Блаженнійший Володимир](/content/documents/492/49113/thumb-newsSpisok-190x120-af22.jpg)
Сьогодні з плановим робочим візитом до Харкова прибув Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і Всієї України Блаженнійший Володимир. Він візьме участь в торжествах з нагоди 20-ліття священицького служіння і 10-ліття Архієрейської хиротонії Архієпископа Ізюмського Вікарія Харківської єпархії Онуфрія.
В рамках святкування 26 березня відбувся прийом у голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна і 27 березня о 9:30 в Благовещенському соборі відбудеться святкова божественна літургія, яку очолить Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і Всього України Блаженнійший Володимир.