ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Мета програми реформ – розбудова заможного суспільства, конкурентоздатної економіки та ефективної держави. Віктор Янукович

03 червня 2010 | 18:42

Як повідомив у посланні до українського народу Президент України Віктор Янукович, вчора під час засідання Комітету економічних реформ був схвалений проект Програми реформ, який буде покладений в основу подальших дій. Мета програми – розбудова заможного суспільства, конкурентоздатної економіки та ефективної держави.

"Люди чекають змін, тому що розуміють: далі так не може жити ані суспільство, ані економіка, ані держава. Відповідаючи на очікування людей, я пропоную курс глибоких реформ та системної модернізації країни, що охоплює усі сфери суспільного життя та завершує "нову хвилю" необхідних соціально-економічних перетворень. У фокусі цього курсу – людина як унікальна особистість і як громадянин, патріот своєї Батьківщини. Наше гасло: не люди для реформ, а реформи для людей", - підкреслив Президент України.

За словами Віктора Януковича, ключовими умовами успіху реформ є:

– забезпечення високих темпів економічного зростання – на рівні 6-7% на рік. Серед іншого, це повинно забезпечити зростання кількості робочих місць у всіх регіонах;

– посилена увага розвитку сільськогосподарського сектору. Україна повинна стати житницею Європи;

– розвиток енергетики, у тому числі пошук нових родовищ у західних областях України;

- неухильне підвищення рівня добробуту людей, серйозне покращення функціонування системи охорони здоров’я;

- макроекономічна стабільність.

"Ми започатковуємо реформи в дуже складні часи. Кризу переживає не лише Україна. З нею бореться весь світ. Йде пошук нових моделей розвитку. Без перебільшення, йде пошук нових шляхів розвитку людства. Це – виклик. І це – наш шанс", - підкреслив Віктор Янукович.

Теги: янукович komitet

Версія для друку Поділиться:


Вверх