Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Своєю творчою діяльністю ви змінюєте світ на краще. Вадим Ландсман

02 червня 2010 | 13:41

Сьогодні у малому залі Будинку Рад відбулося вручення стипендій голови обласної державної адміністрації учням шкіл естетичного виховання "Надія Слобожанщини". Почесну місію виконав заступник голови ХОДА Вадим Ландсман.

Стипендія була започаткована у 2000 році з метою підтримки талановитих, обдарованих дітей, дітей–сиріт, дітей, які залишились без піклування батьків. В цьому році розпорядженням голови обласної державної адміністрації Михайла Добкіна сума стипендії збільшена вдвічі з 300 грн. до 600 грн.

Звертаючись до присутніх, Вадим Ландсман зазначив, що всі нагороджені діти вже досягли вагомих результатів у своїй творчій діяльності, і цим вони змінюють наш світ на краще:

"Ви навіть не уявляєте, наскільки ви талановиті! Це напевно знаємо ми, дорослі, ваші педагоги, через руки, душі і серця яких пройшло багато вихованців. З цього важливого кроку розпочнеться ваш майбутній шлях до успіху. І ваше хвилювання сьогодні – це хвилювання митця перед кожним виходом на сцену, щоб нею не було – краски, мікрофон або музичний інструмент, це складова справжнього таланту. Успіху вам!".

Довідково

За 10 років стипендію отримали 270 учнів шкіл естетичного виховання, 50 з них обрали мистецтво своєю професією і продовжують освіту в вищих мистецьких навчальних закладах України, Росії, Німеччини.

Стипендіати 2010 року – 30 учнів шкіл естетичного виховання м.м. Харкова, Вовчанська, Південного, Мерефи, Балаклеї, Ізюму, с.м.т. Високий, Буди, Рогань. Серед них лауреати Міжнародних (Македонія, Індія, Австралія, Росія, Німеччина, США), Всеукраїнських, обласних конкурсів, оглядів, фестивалів.

Ініціативу 2000 року підтримано в області у м.м. Харкові, Богодухові, Харківському районі, де кращі учні шкіл естетичного виховання також мають фінансову підтримку місцевої влади у вигляді стипендій.


Теги: ландсман школи естетичного виховання

Поділиться:Схожі новини