Вадим Ландсман – в "прямій" телефонній лінії газети "Слобідській край"
![Вадим Ландсман – в "прямій" телефонній лінії газети "Слобідській край" Вадим Ландсман – в "прямій" телефонній лінії газети "Слобідській край"](/content/documents/490/48932/thumb-newsSpisok-190x120-c404.jpg)
Завтра, 27 травня з 13:00 до 14:00, заступник голови ХОДА Вадим Ладсман візьме участь у "прямій" телефонній лінії газети "Слобідській край". За телефоном (057) 392-09-68 Вадим Аркадійович розповість про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання цього року, про заходи, які впроваджує облдержадміністрація щодо покращення освітнього процесу в районах області, та відповість на запитання читачів.