Усі райони області та місто Харків планується забезпечити сироваткою проти зміїної отрути
![Усі райони області та місто Харків планується забезпечити сироваткою проти зміїної отрути Усі райони області та місто Харків планується забезпечити сироваткою проти зміїної отрути](/content/documents/489/48804/thumb-newsSpisok-190x120-1f6f.jpg)
Як повідомив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, цього року планується придбати приблизно 35 доз сироватки проти зміїної отрути, які будуть розподілені між районами області, містами обласного значення Харківської області, а також певна кількість буде зосереджена в м.Харків.
"Як засвідчує досвід останніх років, кожного року трапляється 10-15 випадків укусів змії. Але якби це не було дивним, ніхто не закуповував сироватку проти зміїної отрути. Цього року ми вивчили ситуацію і плануємо придбати 35 доз цієї сироватки, що дозволить нам оперативно реагувати на такі випадки", - зазначив Ігор Шурма.