ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вашій силі волі ще може позаздрити молоде покоління. Володимир Бабаєв

06 травня 2010 | 18:25

Сьогодні перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Володимир Бабаєв, голова Харківської облради Сергій Чернов і заступник Харківського міського голови Михайло Фатєєв привітали Героя Радянського Союзу Михайла Карпеєва з 65-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні. "Я хочу сказать: крепость духа, сила воли у Вас такая, что еще может позавидовать молодое поколение. Хочу пожелать Вам здоровья и благополучия", – побажав Володимир Бабаєв.

Ветерану були вручені квіти, подарунки, грошова допомога, персональний подарунок від голови ХОДА Михайла Добкіна - оплачений мобільний телефон, і поясний портрет Михайла Карпеєва, виконаний художником Віктором Ковтуном.

Герой Радянського Союзу Карпеєв Михайло Полікарпович народився 21 листопада 1922 року. В 1940 році був зарахований курсантом у Свердловську військову авіаційну школу. Пройшов всю війну в діючій армії, був поранений.
Звання Героя Радянського Союзу присвоєно 29 червня 1945 року за проведені 100 успішних вильотів на літаках ІЛ-2, бомбометання техніки та живої сили супротивника, 100 бойових вильотів на літаках ПО-2 на розвідку і зв'язок з партизанами, 110 бойових вильотів для зв’язку і проявлену при цьому мужність, відвагу, героїзм і доблесть. В період Великої Вітчизняній війни провів 310 бойових вильотів, знищив 15 танків, 27 автомашин з воєнним вантажем, сотні фашистів.

Теги: день перемоги

Версія для друку Поділиться:


Вверх