Дякуємо за мирне небо над головою
![Дякуємо за мирне небо над головою Дякуємо за мирне небо над головою](/content/documents/488/48743/thumb-newsSpisok-190x120-6831.jpg)
Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма напередодні 65-річчя Великої Перемоги відвідав Героя Радянського Союзу Сергія Михайловича Остащенко і від імені голови ХОДА Михайла Добкіна привітав його з наступаючим святом, а також вручив квіти і подарунки.
Вітаючи Героя, Ігор Шурма зазначив: "Ви переможець за духом, ви змогли перемогти зло. Бажаю, щоб ви постійно перемагали і долали всі перешкоди, щоб ви завжди були здорові, а ваші очі і розум могли споглядати і усвідомлювати, що саме ви подарували всім нам щасливе життя з мирним небом над головою".