ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вся Україна буде територією пріоритетного розвитку. Андрій Клюєв

10 червня 2010 | 19:04

За дорученням Президента України Віктора Януковича, новий звід законів України "Про систему оподаткування" має бути ухвалений до 10 липня поточного року. Одним з пунктів цього закону є відновлення роботи в державі території пріоритетного розвитку.  

«Це означає, що після ухвалення податкового кодексу вся територія України буде пріоритетною. У нас в кожній області є стагнуючі райони і міста, де необхідно вкладення інвестицій. Для тих підприємств, які створюють робочі місця, або модернізують своє виробництво, закуповують нові технології, нове обладнання передбачений великий перелік пільг з оподаткування. Цілий ряд пільг, який дає можливість активізувати інвестиційну діяльність на тій чи іншій території, дає можливість створювати нові робочі місця і модернізувати підприємства »,- зазначив під час свого робочого візиту до Харківської області Перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв.

Президент України у посланні українському народу одним з основних пунктів зазначив модернізацію економіки країни, створення нових робочих місць. Це той інструмент, за допомогою якого в регіони України, які цього найбільше вимагають, надійдуть інвестиції.
 

Теги: пріорітетні території клюєв

Версія для друку Поділиться:


Вверх