ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Державне підприємство не може бути боржником. Ігор Шурма

10 червня 2010 | 15:34

Головним питанням засідання управління праці та соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації стала заборгованість з виплати заробітної плати працівникам державних установ. «Державне підприємство не може бути боржником. Ви повинні докласти всіх зусиль для врегулювання цієї ситуації. Кожен з Вас їздить по підприємствах, спілкується з людьми, пише купу листів на одну й ту ж тему, але це не приносить результатів. Об'єднуйтесь в один соціальний блок по всій області, Харківська облдержадміністрація вас завжди підтримає. Якщо Ви працюєте на державних підприємствах, де є заборгованість з виплати заробітної плати, піднімайте це питання. Говоріть, що робить Ваша дирекція для вирішення цієї проблеми», - констатував під час засідання заступник голови ХОДА Ігор Шурма.    

У засіданні взяли участь: заступник голови ХОДА Ігор Шурма, заступник голови обласної ради Вікторія Казакова, в.о.заступника міського голови - директор Департаменту охорони здоров'я та соціальних питань Харківської міської ради Світлана Горбунова-Рубан, начальники галузевих управлінь ХОДА, начальники управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій, директора будинків-інтернатів та системи соціального захисту населення, директора територіальних центрів соціального обслуговування та представники громадських організацій.

Під час зустрічі обговорювалися питання: «Про стан колективно - договірного врегулювання трудових відносин на підприємствах, установах та організаціях області»,«Про стан дотримання фінансово-бюджетної дисципліни установами та організаціями системи соціального захисту населення області та заходи щодо її посилення» та «Про влаштування на державне утримання до будинків - інтернатів області громадян похилого віку, які мають дітей працездатного віку».
 

Теги: шурма управління праці та соціального захисту

Версія для друку Поділиться:


Вверх