Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

12 червня відбудеться Харківський обласний відбірковий тур ХІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута»

10 червня 2010 | 11:13

Харківський обласний відбірковий тур ХІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута» відбудеться 12 червня 2010 р. в Українському культурному центрі «Юність» (м. Харків, вул. Університетська, 25), початок о 10.00 годині. 

Відбіркові конкурси проводяться за музичними жанрами: поп-, рок-, сучасна танцювальна, акустична та інша музика, український автентичний фольклор. На кожному конкурсі відбираються переможці, а також декілька резервістів, котрі отримують право виступити на заключному етапі фестивалю та представити свій регіон на всеукраїнському рівні. Мета конкурсів – здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, відкрити нові імена і вивести їх на велику сцену. «Червона рута» є некомерційним фестивалем, який цілеспрямовано підтримує українських виконавців. Участь у конкурсах не потребує вступних внесків, а вхід для глядачів є вільним.
ХІІ Всеукраїнський фестиваль «Червона рута» відбудеться у 2011 році. У 2010 році з березня по грудень у всіх регіонах України відбудуться 27 відбіркових турів, переможці яких отримають право виступати у фіналі. Загальна кількість конкурсантів становитиме понад 4 тисяч виконавців з усієї України. 


Теги: червона рута

Поділиться:Схожі новини