ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Роботу ради та виконавчого комітету прикордонних областей буде реанімовано

10 червня 2010 | 06:50

Роботу ради та виконавчого комітету прикордонних областей буде реанімовано

Запущено процес відновлення роботи ради та виконавчого комітету прикордонних областей України та Росії. 11 червня в Білгороді це питання обговорять представники державної і регіональної влади обох країн.

Про це на прес-конференції 9 червня повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

«В останні п'ять років ні рада, ні виконком не працювали, вони збереглися юридично, але ніяка робота не проводилася. Сьогодні реанімується діяльність і ради, і з виконавчого комітету, вже підібрана кандидатура керівника виконкому, людини, яка буде генерувати ідеї і вносити пропозиції. Це буде стосуватися всіх сфер нашого життя - і житлово-комунального господарства, і гуманітарної сфери, і звичайно ж, економічних питань », - сказав він.

Голова Харківської області підкреслив, що співпраця прикордонних областей принесе користь економіці обох країн, оскільки Росія і Україна ще з часів Радянського Союзу тісно пов'язані між собою.

«Колись на прикордонні області, які входять до цієї ради, доводилося 65% всього промислового потенціалу Радянського Союзу. Ви уявляєте, яка це була потужна організація. Всередині неї були, є і, я впевнений, будуть ще довго зберігатися системи кооперації між підприємствами. При цьому у нас автомобільні та залізничні шляхи інтегровані, є можливість спокійно спілкуватися на одній мові, що теж важливо для бізнес-клімату. Також у нас схоже законодавство і, на жаль, схожі проблеми - корупція, складнощі з отриманням дозволу на будь-який вид діяльності, проблеми з оформленням землі - з усім цим зараз стикається будь-який підприємець як в Україні, так і в Росії », - розповів Михайло Добкін .

Згідно з попередніми домовленостями, яких досягли в Харкові Президент України Віктор Янукович і Президент Російської Федерації Дмитро Медведєв, на території прикордонних областей буде створено спеціальний інвестиційний режим із спрощеним оподаткуванням і переміщенням товарів для українсько-російських підприємств з рівною часткою капіталу.
 

Теги: добкін україна росія

Версія для друку Поділиться:


Вверх