Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

УКР
Звичайна версія
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Головне при вирішенні кадрового питання – правонаступність поколінь. Василь Хома

09 червня 2010 | 09:17

«Якщо відсутня правонаступність - втрачається передача досвіду, тому що немає живого спілкування, і новій людині досить важко професійно увійти в свою посаду і займатися справою», - таку точку зору на кадрові питання висловив під час ефіру програми обласного державного радіо «Ранковий ексклюзив» заступник голови ХОДА – керівник апарату Василь Хома.  

Саме з такою проблемою зіткнулися працівники апарату ХОДА – після виходу у відставку попереднього керівництва було досить складно підібрати новий склад, оскільки був дуже низький рівень кадрового резерву саме через відсутність правонаступності і кадровий резерв формувався досить формально.

«Ми в короткий термін сформували діючий кадровий резерв. Зараз вже погоджені всі заступники голів райдержадміністрацій, найближчим часом вони будуть призначені. У більшості районів сьогодні вже є досить фахові склад і команда, здатні працювати над завданнями, які ставить і голова ХОДА, і Президент у своїй програмі «Україна для людей», - підкреслив Василь Васильович.

 


Теги: кадрове питання хома

Поділиться: