З нагоди Дня Конституції України жителі Харківщини отримали відзнаки
Президент України Володимир Зеленський відзначив мешканців області державними нагородами та почесними званнями, повідомив начальник Харківської ОВА.
«Дякую кожному і кожній за професіоналізм, відповідальність і відданість своїй справі. Завдяки таким людям Харківщина вистояла, працює й продовжує зміцнювати Україну», – сказав начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.
Державними відзнаками нагороджено:
заступницю начальника Харківської ОВА Віту Ковальську — орденом княгині Ольги ІІІ ступеня;
начальницю Чугуївської міської військової адміністрації Галину Мінаєву — орденом княгині Ольги І ступеня;
професора ХНУ імені В. Н. Каразіна Віля Бакірова та головного інженера регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Романа Прокоп'єва — орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.
Почесні звання присвоєно:
викладачеві Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського Артему Вусику — «Заслужений діяч мистецтв України»;
ректорам Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди Юрію Бойчуку та Українського державного університету залізничного транспорту Сергію Панченку — «Заслужений діяч науки і техніки України»;
раднику ДП «Харківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Володимиру Величку — «Заслужений економіст України»;
директорці Дергачівської центральної районної лікарні Світлані Бережній та лікарці Харківської міської багатопрофільної лікарні № 18 Марині Курінній — «Заслужений лікар України»;
завідувачеві лабораторії Навчально-наукового інституту № 2 ХНУВС Костянтину Бугайчуку та завідувачці кафедри Державного біотехнологічного університету Вікторії Гросул — «Заслужений працівник освіти України».