Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 10 травня

Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 10 травня

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали м. Харків і 7 населених пунктів Харківської області. Внаслідок обстрілів постраждали 8 людей, серед них – двоє дітей. У м. Харків зазнали гострої реакції на стрес жінки 74, 70, 32 років та двоє 8-річних хлопчиків; у с. Стецьківка Великобурлуцької громади зазнали поранень чоловіки 37 і 43 років та 36-річна жінка.

Ворог атакував БпЛА Індустріальний район Харкова.

Ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння:

  • 5 БпЛА типу «Молнія»;
  • 3 fpv-дрони;
  • 14 БпЛА (тип встановлюється).

Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури:

  • у м. Харків пошкоджено багатоквартирний будинок;
  • у Богодухівському районі пошкоджено 2 приватні будинки (с. Одноробівка, с. Івано-Шийчине);
  • у Куп’янському районі пошкоджено автомобіль (с. Стецьківка).

Транзитний евакуаційний пункт у Лозовій за добу прийняв 253 людини. Всього від початку роботи в Пункті зареєстровано 33 262 людини.

«Упродовж минулої доби зафіксовано 147 бойових зіткнень. На Південно-Слобожанському напрямку противник дев’ять разів атакував позиції наших підрозділів в районах Приліпки, Ізбицького, Стариці, Тернової, Петро-Іванівки, Синельникового та Нововасилівки. На Куп’янському напрямку ворог атакував один раз у бік Куп’янська», — повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. 

На фото м. Харків