Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Харківська ОВА долучилася до інформаційних заходів з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією

Харківська ОВА долучилася до інформаційних заходів з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією

Захід відбувся у межах «Тижня доброчесності» за участі начальника відділу з питань запобігання та виявлення корупції Харківської ОВА Костянтина Ісаєва, начальниці головного управління Пенсійного Фонду України в Харківській області Галини Баєвої та керівників структурних підрозділів ПФУ. Учасники зустрічі приділили увагу основним викликам, завданням та методам протидії корупції.

«Боротьба з корупцією — це безперервний процес, метою якого є формування в суспільстві нульової толерантності до зловживань та підвищення рівня обізнаності. Цей напрям є одним з пріоритетів у роботі Харківської ОВА. Продовжуємо системно працювати, аби будь-які прояви недоброчесності стали абсолютно неприйнятними на всіх рівнях», - зазначив Костянтин Ісаєв.

Також у межах зустрічі присутні обговорили механізми забезпечення прозорості виплат, окреслили роль уповноважених антикорупційних підрозділів у ПФУ та основні аспекти їх роботи. Крім того приділили увагу методам виявлення й запобігання корупції та взаємодії з Національним агентством з питань запобігання корупції.

«Боротьбі з корупцією приділяється величезна увага у всьому світі. Для забезпечення прозорості й запобігання зловживанням впроваджуємо новітні цифрові сервіси, посилюємо роль антикорупційних уповноважених та забезпечуємо ефективну взаємодію з НАЗК», - наголосила Галина Баєва.