Юні спортсмени Харківщини результативно виступили на чемпіонаті України з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів

Під час змагань, які з 23 по 25 серпня відбулися в Хмельницькому, харків’яни здобули 5 золотих, 2 срібні та 5 бронзових медалей.

Чемпіонами України стали:

- Мірзахан Гашимов (кадети, вагова категорія до 60 кг).
- Юрій Пигульский (кадети, вагова категорія до 80 кг).
- Алевтина Ляшенко (юніори, вагова категорія до 50 кг).
- Дарья Константинова (юніори, вагова категорія понад 70 кг).
- Юрій Пигульский (юніори, вагова категорія до 90 кг).

Срібними призерами стали: Назар Велінський (кадети, вагова категорія до 60 кг) та Валерія Молодецька (юніори, вагова категорія до 70 кг).

Бронзові медалі вибороли: Єгор Разумов (кадети, вагова категорія до 55 кг), Дмитро Курсенко (кадети, вагова категорія до 70 кг), Олександрос Хатзіандоніу (кадети, вагова категорія до 70 кг), Марат Курбанов (юніори, вагова категорія до 80 кг) та Саідза Гашимов (юніори, вагова категорія до 80 кг).

Також збірна Харківської області посіла перше загальнокомандне місце серед юніорів та друге серед кадетів.