Пауерліфтери Харківщини здобули найвищі нагороди на чемпіонаті Європи

У змаганнях з жиму лежачи та класичному жиму, які проходили з 5 по 13 серпня у Стамбулі, спортсмени із Харківщини здобули 10 золотих, 4 срібні та 4 бронзові медалі.

Cеред юнаків Олександр Пономаренко у ваговій категорії до 66 кг здобув 4 золоті медалі та посів друге місце в абсолютному заліку. Бронзовою призеркою серед дівчат стала Олександра Зайкіна.

Серед юніорок 2 золоті медалі здобула Олена Дідюк у ваговій категорії до 57 кг.

Олег Чеботаєв серед юніорів у ваговій категорії до 74 кг виборов 1 золоту, 1 срібну та 1 бронзову нагороду. Також серед юніорів срібним призером став Ілля Трохимчук у ваговій категорії до 66 кг.

В змаганнях серед чоловіків Володимир Цатурян у ваговій категорії до 83 кг здобув 2 «срібла».

Серед ветеранів медалями відзначилися Олександр Чернишов у ваговій категорії до 66 кг – 2 «золота» та 1 «бронза», а також Наталя Дідюк у ваговій категорії до 63 кг – золота медаль і Тетяна Шавідзе у ваговій категорії 84 кг – бронзова нагорода.

Підготували спортсменів до змагань їх тренери Олександр Чернишов, Наталя Дідюк, Марія Єрмоленко, Олексій Індиков, Ольга Індикова та Віктор Мариненко.