Спортсмени Харківщини гідно виступили на чемпіонаті України з бадмінтону серед молоді U19

Змагання, на яких бадмінтоністи Харківської області здобули 3 золоті, 1 срібну та 3 бронзові медалі, відбулися в Києві з 6 по 9 серпня.

Харків'янки Анастасія Алимова та Раія Алмалальха перемогли в жіночій парній категорії.

Також Анастасія Алимова стала чемпіонкою в одиночній жіночій категорії та здобула бронзову медаль у змішаній парній категорії разом з Данилом Сєдовим з Дніпра.

У свою чергу, Раія Алмалальха стала бронзовою призеркою в одиночній категорії та посіла друге місце в змішаній разом з Олександром Чируном зі Львова.

В чоловічій парній категорії харків'яни Роман Каратанов та Ігор Белінський посіли третє місце.