Харківські паралімпійці здобули медалі міжнародного змагання

З 4 по 7 липня у польській столиці місті Варшава проходив Кубок світу з фехтування на візках World Cup «Szabla Kilinskiego», на якому спортсменки Харківської області вибороли 1 золоту, 1 срібну та 1 бронзову медалі.

Переможницею змагань у фехтуванні на шпагах серед жінок в категорії А стала Євгенія Бреус.

Дворазовою призеркою змагань серед жінок стала Олена Федота-Ісаєва. Вона здобула срібну медаль у фехтування на шпагах в категорії В та бронзову у фехтуванні на шаблях у категорії В.

Загалом паралімпійська збірна України виборола на цьому Кубку 1 золоту, 6 срібних та 5 бронзових нагород.

Нагадаємо, що Євгенія Бреус та Олена Федота-Ісаєва змагатимуться за медалі Паралімпійських ігор, які з 28 серпня по 8 вересня відбудуться у Парижі.