Харків’янка здобула «бронзу» особистого чемпіонату світу з шахів серед спортсменів з порушенням слуху

Чемпіонат проходить з 25 червня по 6 липня в сербському Белграді. Бронзовою призеркою в бліці стала представниця Харківської області Альона Осипова.

В цьому виді змагань жіночий п'єдестал пошани повністю був за українками. Чемпіонкою стала Тетяна Бакланова з Донецької області з результатом 9.5 очок в одинадцяти турах. По 9 очок набрали Альона Осипова та Наталя Мироненко з Полтавської області, але за додатковими показниками харків'янка поступилася суперниці та посіла третє місце. Також Альона Осипова виконала норматив майстра спорту міжнародного класу.

Попереду на чемпіонаті боротьба за медалі в рапіді та в класичній грі.