Спортсмени Харківщини вибороли медалі чемпіонату Європи з сумо серед юнаків та юніорів

Міжнародні змагання відбулися у польському місті Квідзин з 21 по 23 червня та зібрали 250 учасників з 13 країн.

За підсумками чемпіонату збірна України посіла перше загальнокомандне місце серед юнаків та третє серед юніорів.

Вагомий внесок у загальний успіх зробили харківські сумоїсти, які здобули 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі. Серед юнаків чемпіоном Європи в ваговій категорії понад 85 кг став Всеволод Козирєв. Також на його рахунку були дві срібні медалі – в абсолютній ваговій категорії та в командних змаганнях.

Бронзовим призером серед юнаків став Роман Коршак (вагова категорія до 75 кг).

У змаганнях серед юніорів Алевтина Ляшенко здобула золоту медаль у вазі до 50 кг, а Богдан Тімій став бронзовим призером у ваговій категорії до 90 кг.