Українським захисникам передали вантажівку, дрони та спецобладнання
![Українським захисникам передали вантажівку, дрони та спецобладнання Українським захисникам передали вантажівку, дрони та спецобладнання](/content/documents/1272/127157/thumb-newsdocument-564-376-d445.jpg)
Нову техніку отримали воїни Ізюмського окремого батальйону територіальної оборони.
За словами керівника Ізюмської РВА Степана Масельського, для забезпечення логістики воїни отримали нову вантажівку Dongfeng. Також передали 30 FPV-дронів, систему управління дронами, 12 планшетів та пристрій радіоелектронної боротьби.
«Спільними зусиллями маємо підтримувати українських захисників, посилювати їхню матеріально-технічну базу. Громади Ізюмщини вибудували ефективну співпрацю із підрозділами, які боронять Харківщину від навали російських окупантів, збирають потребу та забезпечують її. Тил та фронт — єдиний ефективний механізм протидії ворогу. Вдячний Ізюмській та Донецькій територіальним громадам за підтримку Збройних сил України», - зазначив начальник ХОВА Олег Синєгубов.