У національному чемпіонаті з боротьби самбо серед підлітків харківські спортсмени вибороли 9 медалей

Змагання відбулися в Тернополі з 3 по 5 червня.

В чемпіонаті України взяли участь 300 спортсменів 12-14 років з 19 регіонів країни. За підсумками змагань юні самбісти Харківщини здобули 3 золоті, 4 срібні та 2 бронзові нагороди.

Чемпіонами України стали: Ксенія Кирильчук (вагова категорія до 51 кг), Данило Олексенко (вагова категорія до 46 кг) та Максим Тихонов (вагова категорія до 59 кг).

Срібні медалі здобули: Поліна Стеблєва (вагова категорія до 43 кг), Милана Тихонова (вагова категорія до 55 кг) , Варвара Харьковщенко (вагова категорія понад 65 кг) та Єгор Васютенко (вагова категорія до 38 кг).

Бронзовими призерами стали: Тетяна Дмитрієнко (вагова категорія до 51 кг) та Артем Науменко (вагова категорія до 42 кг).

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла третє місце. Друге було за спортсменами Сумської області, а перемогу одержали самбісти Дніпропетровської області.