Семеро харківських спортсменів посіли призові місця на спартакіаді з паралімпійського та дефлімпійського плавання

На Львівщині 28 травня в Західному реабілітаційно-спортивному центрі НКСІУ завершились фінальні змагання ХХXІ Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з паралімпійського та дефлімпійського плавання серед дітей та підлітків з інвалідністю, присвячені 33-ій річниці Незалежності України.

У цих змаганнях взяли участь понад 120 учасників зі всієї України. Харківську область представили семеро вихованців дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю, які вибороли п’ять золотих, три срібних та десять бронзових медалей.