Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Харківські медики - у трійці лідерів чемпіонату України з екстренної медичної допомоги

Харківські медики - у трійці лідерів чемпіонату України з екстренної медичної допомоги

Команда з Харківщини отримала третє місце в загальнонаціональних змаганнях бригад екстренної медичної допомоги «Буковинські медичні ралі 2024», що пройшли в Чернівецькій області.

Два дні 26 бригад та 104 медики з усіх регіонів нашої держави демонстрували знання, вміння та вправність у змодельованих умовних інцидентах з порятунку людей.

Участь в церемонії відкриття чемпіонату взяла Перша леді України Олена Зеленська, побажавши всім учасникам заходу успіху.

«Медики Харківщини — справжні герої. Їм доводиться працювати в надзвичайно складних умовах, рятуючи життя під обстрілами. Свою мужність та високий професіоналізм вони доводять щодня. Бажаємо міцного здоров’я та найскорішої Перемоги», - звернувся до медиків екстреної медичної допомоги начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов. 

«Змагання були неймовірними. Вражала не лише масштабність заходу, але й вміння учасників, які брали в ньому участь. Харківські медики, окрім високого професіоналізму, ще й дуже сміливі. І ця сміливість заслуговує особливої поваги. Вітаю наших переможців», - зазначає директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф  Віктор Забашта.

Ювілейний Х чемпіонат України з екстренної медичної допомоги пройшов вперше після початку повномасштабної війни в Україні.

За цей час лише Харківські медики отримали більше 900 тисяч викликів. Більше 75 тисяч з яких – виклики пов’язані з отриманням саме бойових травм у цивільних. 
Проведено близько 300 успішних реанімацій. 

На жаль, ворог забрав життя 6 медичних працівників нашого регіону, ще 11 постраждали від атак ворожої країни. 

Пошкоджень зазнали 81 спецавто, ще 14 – знищено.