Продовжуємо фіксувати значну кількість ворожих ІПСО та фейкових вкидів щодо ситуації на Харківщині – Олег Синєгубов
![Продовжуємо фіксувати значну кількість ворожих ІПСО та фейкових вкидів щодо ситуації на Харківщині – Олег Синєгубов Продовжуємо фіксувати значну кількість ворожих ІПСО та фейкових вкидів щодо ситуації на Харківщині – Олег Синєгубов](/content/documents/1269/126845/thumb-newsdocument-900-600-be86.jpg)
З початку доби на Харківському напрямку ворог активних дій не проводив, намагається закріпитися на досягнутому рубежі та здійснює перегрупування, повідомив начальник обласної військової адміністрації.
«Українські підрозділи завдають вогневого ураження ворогу з метою недопущення накопичення росіянами сил і засобів у північній частині міста Вовчанськ. Крім того, наші підрозділи проводять прочісування міської забудови. Водночас противник стверджує, що увесь Вовчанськ під їхнім контролем», – сказав Олег Синєгубов.
Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України, посилаючись на Генеральний штаб ЗСУ повідомляє, що ця та подібна інформація не відповідає дійсності. Що підтверджує і Харківська ОВА.
Довіряйте лише перевіреним джерелам!