Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На Харківщині оголосили примусову евакуацію статусних дітей з прифронтових населених пунктів

На Харківщині оголосили примусову евакуацію статусних дітей з прифронтових населених пунктів

Відповідне рішення ухвалили в ході засідання Ради оборони області під головуванням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова.

«Станом на сьогодні на території громад у 30-кілометровій віддаленості від державного кордону або лінії розмежування перебуває 113 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З метою збереження життя і здоров’я статусних дітей сьогодні в ході засідання Ради оборони області ухвалили рішення про проведення їх примусової евакуації разом із законними представниками», – сказав Олег Синєгубов.

За словами начальника ХОВА, примусова евакуація статусних дітей проводитиметься на території Борівської громади Ізюмського району; Вільхуватської, Великобурлукської, Куп'янської, Кіндрашівської, Курилівської, Шевченківської громад Куп'янського району; Золочівської та Богодухівської громад Богодухівського району; Вовчанської громади Чугуївського району.

Всіх евакуйованих дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування разом із їх законними представниками розмістять у підготовлених місцях компактного проживання на території Харківської області або в інших регіонах України, забезпечать гуманітарною допомогою, психологічною підтримкою юта юридичним супроводом.

Крім цього, в ході засідання Ради оборони області спільно з військовими розглянули безпекові питання та мобілізаційні процеси.