Харків'янки отримали «срібло» другого етапу Кубка світу з артистичного плавання

Владислава і Марина Алексіїви здобули срібну медаль другого етапу Кубка світу з артистичного плавання, який з 3 до 5 травня включно проходить у Парижі.

У довільній програмі дуетів українки отримали від суддів 243,9354 бали та посіли друге місце. Золоту медаль здобули представниці Австрії, також сестри Анна-Марія та Ейріні-Марина Александрі (265,9646 балів).

У технічній програмі дуетів сестри Алексїїви посіли четверте місце (254,6116 бали).

Ще один харківський дует Анастасія Шмоніна та Дар’я Мошинська посіли на Кубку п'яті місця в технічній (248,1433 бали) та довільній програмах (229,5792 бали).

Нагадаємо, що на чемпіонаті світу з водних видів спорту харків'янки Владислава і Марина Алексіїви здобули Україні олімпійську ліцензію в змаганнях дуетів з артистичного плавання.